Obarvení nábytku – instrukce krok za krokem s fotografií

Lakovaný nábytek byl vždy ukazatelem pevnosti a vážnosti jeho majitele.

Malování nábytku

Lakový nátěr, používaný v naší době, umožňuje nejen ochranu povrchu, ale také vytvoření tohoto nebo toho dekorativního efektu, což zvyšuje přitažlivost objektu.

Bohužel je čas bezohledný a postupně pod vlivem různých vnějších vlivů je letadlo pokryto trhliny a škrábance.

nábytek-křídou-barva-barvy-pro-nábytek-nápady

To neznamená, že musíte vyhozet nábytek, který je blízko k srdci, vždy je tu možnost oživit. Stačí, abyste měli ochotu tvrdě pracovat a používat fantazii. Výsledkem bude držení jedinečné práce.

ci-susan-teare_chevron-malovaný-dresser_v-jpg-rend-hgtvcom-966-1288

Příprava

Natírání dřevěného nábytku nevyžaduje žádné speciální znalosti. Je důležité pečlivě zvážit sled prací a připravit potřebné nástroje. Dále k dispozici v každé domácnosti jemné nazhdachki nastavit šroubováky, kartáče, špachtle and roll, budete potřebovat kovové čistící prostředky, vysoušeč vlasů a mlýnek.

Malování nábytku

Seznam materiálů je o něco větší, ale také neobsahuje nic extravagantního. Budete potřebovat prací prášek, odstraňovač laků, základový nátěr, konzervační prostředek na dřevo, barvu a bílý alkohol.

anons1

Nejprve je třeba umýt nábytek mycím prostředkem po celém povrchu dovnitř a ven. Ohřev plátna s konstrukčními vlasy, postupně odstraňte lak špachtlí. Musíte být velmi opatrní, abyste strom nepoškodili.

Malování nábytku

Další krok: u kruhových pohybů vyčistěte brusný papír za účelem vyrovnání povrchu a odstranění zbývajícího laku. Na konci této fáze práce - zpracování prostředků pro ochranu před hmyzem.

tutorial-pro-tvořivě-malování-dětský-nábytek-noční stolek-malované-s-sametové-povrchy-malování-the-kreativita-výměna

Bezpečnostní opatření

Odstranění laku je nutné provádět tak, že otevřete okna široce a dodržujte pravidla osobní bezpečnosti: na rukou musí být ochranné brýle, respirátor nebo maska ​​a gumové rukavice.

dsc_1080

Odstraňte leštění

Chcete-li malovat nábytek byl ideální a rovnoměrný, doporučujeme úplné odstranění lesku. K zaručenému výsledku je nutné produkt aplikovat štětcem na malý čtvercový díl o straně asi 50 cm.

il_fullxfull-157512256

Po krátkém vyčkávání, když kompozice dosud nebyla vysušena a povlak změkčen, špachtle vyhlazuje povlak ve směru vláken. Zpravidla se od prvního odstřiku odstraní jeden nátěr.

1324463284-1024x768

Stejná akce by se měla opakovat, dokud se skutečné dřevo neobjeví. V případě těžko přístupných míst se doporučuje zubní kartáček.

kak_pokrasit_mebel_v_stile_provans_9

Po zobrazení spodní vrstvy použijte kovový žínku, abyste nanášeli pojivo na čtverec o rozměrech 30 až 30 cm, pak jej otřete papírem a nechte ho uschnout. Pak písek s hrubým zrnitým brusným papírem odstraní obtížně odstranitelné zbytky mordantu nebo barvy.

d6786c6f60b4e1aa4a70ee2393fa956f

Obnova a aplikace mořidla

V malých oblastech s kovovou bavlnou vlnou je tekutá směs třepána kruhovým pohybem, což nakonec rozpouští starý povlak. Po odstranění všech skvrn se povrch otírá papírovým ručníkem.

jandj-design-group_dorans-moderní-rustikální-nursery_1-jpg-rend-hgtvcom-1280-1600

Po tření mordantu by měl nábytek sušit asi 12 hodin. U tmavých odstínů je mordant aplikován v několika vrstvách. Nejlepší výsledky na tónování ukazují matice, kaštan a buk, horší podléhají lipovým a bříza.

13942

Použití dřevěného plniče

Barvení starého nábytku netoleruje nerovnosti. Trhliny a štěpky lze odstranit pomocí rychleschnoucího plniva. Po jeho aplikaci se provádí opakované broušení brusným papírkem a následné plnění, které zajistí ochranu před prasklinami a peelingem.

maxresdefault-1

Všechny základní nátěry jsou odstraněny a povrch je opět otřen jemnou strukturou.

maxresdefault

Malování

Akrylátová nebo latexová barva je ideální pro práci s lakovaným nábytkem: je spolehlivá a rovnoměrná. Především musí být pečlivě zpracovávána vnitřní plocha, rohy a spoje.

017

Vnější plocha je natřena úhledně, aby se vyloučily prostory nebo nedokonalosti. Všechny kluzné prvky konstrukce jsou namalovány samostatně a na armatury a hardware je aplikováno speciální řešení.

14_20_07

Užitečné tipy

Je-li to žádoucí, je možné použít stříkací pistoli, která zajistí rovnoměrné rozložení laku na povrchu.

na-foto-dekorativní-elementov-starogo-kuhonnogo-garnitura

Aplikace laku v několika vrstvách dá výraznější odstín a použití několika barev poskytne nábytku neobvyklý vzhled.

mebel

Aplikace kvaču

Malování nábytku vlastním rukama není snadný úkol, ale výsledek stojí za to. Po dokončení všech přípravných prací se kvaš zředí roztokem lepidla na tkaní a pak se nanáší jemnými širokými kartáči. Nábytek by měl být vysušen a pokryt nitrocelulózou.

27d3657ee3355c3e11693f9ff3-dlya-doma-interera-mebel-s-rospisyu-komod

Chcete-li dát stůl druhému životu, náhlavní souprava nebo skříňka je velmi jednoduchá. Tím, že budete dodržovat základní zásady a uplatňovat získané poznatky, můžete aktualizovat interiér místnosti, aniž byste odhodili své oblíbené věci.

ikea_apricot_inspiration_1

Fotografické příklady vysoce kvalitní barvy nábytku vlastním rukama

02-povrchová úprava

031

2014-07-03-malba

7459e9da34ef1d2fd2ec1bfaa1295b2a

Malování nábytku

Malování nábytku

aub-modrá

Malování nábytku

jídelny-stůl-s-nesouhlasil-židle

dsc_0094

Malování nábytku

hotová lavička-1-1024x768

tipy nábytku-barvy

nábytek-malování-nápady-2

Nábytek-lovely-ložnice-design-nápady-pomocí-6-zásuvka šedá malované noc Ku-and-komody-úžasné-images-of-šedé malované-nábytek-pro-home-interiér-design a kulhavky výzdoba

nábytek-slunečnice-skříň

gold-lion-hardware-pull

ručně malované nápady na nábytek

how-to-repaint-nábytek

milkpaint2ndtbl-koláž

Malování nábytku

original_marian-parsons-mléko-barva-tradiční-noční stolky-beauty2-jpg-rend-hgtvcom-1280-1707

paint11

malovaný nábytek-003

Odpojení

foto-5

tutorial-for-kreativně-malování, dětské-nábytek-komoda malované-s-sametový skončí-in-the-color-glamourous-the-kreativitu výměna

Leave a Comment

19 − = 15